Arslan İnşaat | Arnavutköy | İstanbul - Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İnşaat sektöründe 40 yılı aşkın  Tecrübe ve deneyime sahip  olan  ARSLAN  İNŞAAT firmasının kurucusu olan Merhum Veli ARSLAN Tarafından bu şirketin  temelleri 1976 senesinde ARSLAN İNŞAAT-Veli ARSLAN Şahıs firması olarak atılmış olup 1976 yılından1998 Yılına kadar Başta İstanbul olmak üzere türkiyenin  bir çok yerinde konut ve sanayi projelerinin inşaa edilmesine imza atarak firmayı  1998 Yılında şu anda  faaliyet gösteren ARSLAN İNŞAAT METAL GIDA SAN.TİC.VE LTD.ŞTİ. ‘ni  Ramazan ARSLAN ile birlikte kurup günümüzde çok güçlü bir altyapısı olan bir inşaat firması haline getirmiştir.

 

 40 yılı aşkın  kaliteli ve sağlam  inşaat projeleri üreterek yoluna devam eden ARSLAN İNŞAAT tecrübe ve en son teknoloji olanakları kullanarak gelişen ve yenilenen inşaat sektörüne uygun yapılar inşa etmektedir.

 

Kurulduğu günden bu güne konut projeleri, alışveriş merkezleri, işyeri, fabrika,  endüstriyel yapı ve sanayii tesis inşaatları başta olmak üzere birçok alanda faaliyet göstermektedir.

 

Kuruluşumuzdan bu yana geçen 40 yılı aşkın  süre içerisinde, yerli-yabancı pek çok firmanın yanı sıra,ülkemizin  önemli şirketlerin projelerine katkı sağladık. Hedefleri büyük olan birçok yatırımcı ve girişimcinin hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı olacak tesislerin inşasını başarıyla tamamladık.

Bugün, bir taraftan aldığımız projeleri en iyi şekilde tamamlamaya çalışırken; diğer taraftan da Arslan İnşaat’ın sürdürülebilir bir yapıya kavuşması için teknolojik altyapımız, süreçlerimiz ve insan kaynaklarımızı sürekli geliştirmeye devam ediyoruz. 

 

VİZYON

Kaliteyi ve yapıda sağlamlığı bir iş prensibi olarak  benimseyen, dürüstlük ve güvenilirliği her şeyin üzerinde tutan ARSLAN  İNŞAAT kuruluşundan bu  yana faaliyet gösterdiği sektörlerde Sağlıklı yapılar inşa ederek  kaliteli , sağlam ,saha,iş ve çalışan güvenliği konularında titizlikle çalışan ve bu işe çok önem veren şirketler arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarını sürdürmektedir.

 

 ARSLAN  İNŞAAT ülke çıkarları doğrultusunda, toplumumuzun yaşam kalitesini artırmaya yönelik ileri teknolojileri, sistemleri ve projeleri ülkemizde hayata geçirmek ve dolayısıyla toplum adına pazar ve istihdam yaratma düşüncesindedir. Bunun için gerekli altyapıyı oluşturarak, hizmet vermeyi bir görev olarak benimser

 

İş ortağımız olan  müşterilerimize sağlam ve güvenilir yapılar, mekânlar ve karlı yatırım fırsatları yaratmak  bunun yanı sıra ulusal ölçeklerde  kazandığı ve dahada kazanacağı başarıları uluslararası sahaya taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü inşaat  sahalarının  önde gelen ismi olmak için çalışmalarımızı son derece başarılı olarak sürdürmekteyiz.

 

MİSYON

Kurulduğu 1998 yılından itibaren taahhüt ve çözüm kuruluşu olarak kurumsallaşmış yapısı ile çağdaş teknolojiye egemen, deneyimli, yetişkin insan gücümüzle genel müteahhitlik hizmetleri alanında, dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak ; ARSLAN  İNŞAAT’ın vazgeçilmez iş prensibini oluşturmaktadır.

 

Deneyimlerimiz ile birlikte sahip olduğumuz güçlü özsermaye yapısı sayesinde, müşterilerimize verdiğimiz sözleri daima yerine getirirken; iş yapma heyecanımızı da ilk günkü kadar taze tutmayı başardık

ARSLAN  İNŞAAT  tüm bu amaçlar doğrultusunda karşılıklı güvene dayalı, saygın, ortak menfaatlerin gözetilip korunduğu, yüksek kalitede hizmet verme gayretindedir.

yurt içi genel müteahhitlik alanında, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun uluslararası düzeyde kaliteli hizmet sunmaktır.